Задать город Черновцы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Мужики не танцуют стриптиз в Черновцах

Мужики не танцуют стриптиз

Черновцы, 12 сентября 2016 г, 18:00
Черновицкая филармония Черновицкая филармония
пл. Филармонии, 10
Черновцы
+380445905555
130 - 200 грн.
Отменено
Мужики не танцюють стриптиз. Вони: офіцер спецназу, бандит, музикант і збанкрутілий бізнесмен. Кожен з них гідний кращого, але життя склалося так, як склалося.У кожного своя доля, своя трагедія. У них немає роботи, немає грошей. Єдина їх надія - елітне чоловіче стриптиз-шоу, в яке ще треба потрапити. Ніхто з них раніше нічим подібним не займався, їм страшно і смішно одночасно, але це їхній останній шанс - отримати можливість заробляти хороші гроші, а заразом довести оточенню і самим собі, що нічого неможливого немає, головне - сильно захотіти! Поки четверо закомплексованих мужиків, навчаться більш менш правильно рухатися і при цьому скидати одяг, зал задихнеться від сміху. Сидячи в залі для глядачів, ми сміємося і щиро переживаємо за наших героїв, і з кожною хвилиною стаємо все ближче і ближче до розв'язки подій. Фінал цієї незвичайної історії - феєричне шоу, що несе заряд емоцій, загострення пристрастей і божевільну любов до неї, до жінки, а жінці дуже корисно вдосталь, до сліз, до кольок посміятися. Навіть, напевно, корисніше, ніж подивитися на голого мужика.


Возврат денег за купленные билеты будет производиться в местах покупки.

Мужики не танцуют стриптиз в других городах:

21ср марта, 2018

ХарьковХарківський Держ...

19:00 80 - 250 11 шт. купить
22чт марта, 2018

Днепр (Днепропетровск)ДК Машиностроителей

19:00 50 - 250 50+ шт. купить
23пт марта, 2018

Вольногорск«Металлург»

18:00 80 - 150 49 шт. купить
24сб марта, 2018

Каменское (Днепродзержинск)Академічний музи...

19:00 100 - 150 6 шт. купить
25вс марта, 2018

Желтые ВодыДЦНТКиД ГП ВостГОК

18:00 80 - 150 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Мужики не танцуют стриптиз можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Мужики не танцуют стриптиз в Черновцах состоится 12 сентября 2016 г, 18:00, Черновицкая филармония.

Мужики не танцюють стриптиз.

Вони: офіцер спецназу, бандит, музикант і збанкрутілий бізнесмен. Кожен з них гідний кращого, але життя склалося так, як склалося.У кожного своя доля, своя трагедія. У них немає роботи, немає грошей.

Єдина їх надія - елітне чоловіче стриптиз-шоу, в яке ще треба потрапити. Ніхто з них раніше нічим подібним не займався, їм страшно і смішно одночасно, але це їхній останній шанс - отримати можливість заробляти хороші гроші, а заразом довести оточенню і самим собі, що нічого неможливого немає, головне - сильно захотіти!

Поки четверо закомплексованих мужиків, навчаться більш менш правильно рухатися і при цьому скидати одяг, зал задихнеться від сміху.

Сидячи в залі для глядачів, ми сміємося і щиро переживаємо за наших героїв, і з кожною хвилиною стаємо все ближче і ближче до розв'язки подій. Фінал цієї незвичайної історії - феєричне шоу, що несе заряд емоцій, загострення пристрастей і божевільну любов до неї, до жінки, а жінці дуже корисно вдосталь, до сліз, до кольок посміятися. Навіть, напевно, корисніше, ніж подивитися на голого мужика.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber